Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ARNAVUTKÖY KAYMAKAMLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR

03 Mayıs 2020
Ana Sayfa » Arnavutköy » ARNAVUTKÖY KAYMAKAMLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR
ARNAVUTKÖY KAYMAKAMLIĞI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR

Arnavutköy’deki resmî kurumlar tek çatı altında toplanıyor.

Arnavutköy Yönetim Merkezi’ndeki yeni binasına taşınma hazırlıkları devam ederken, Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, çalışmaları yerinde inceledi.

4 Mayıs Pazartesi günü Kaymakamlık ve bağlı müdürlüklerin yeni binaya taşınacağını söyleyen Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, yeni bina ile ilgili açıklamalarda bulundu.
2017 yılında inşaatına başlanan Hükümet Konağı’nın yaklaşık 1 ay önce geçici kabulüne başladığını söyleyen Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş, “Taşoluk’ta, Belediyemizin hemen yanında 15 bin metrekarelik bir alana kurulu, Arnavutköy halkına yakışır, modern, ferah bir binada hizmet verecek olan binamız 4 Mayıs Pazartesi itibariyle tüm birimleriyle burada olacak. Son hazırlıklarımızı yerine getiriyoruz. Küçük dokunuşlar kaldı. Kaymakamlığımıza bağlı olan Arnavutköy Emniyet Müdürlüğü ve Müftülük dışındaki tüm birimlerimiz bu yeni binada hizmet verecek” dedi.
Hizmetlerin tek elden, tek noktadan yürütüleceği bir hükümet konağına kavuştuklarını da söyleyen Odabaş, “Binanın yapımında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum. Arnavutköy halkına hayırlı olsun” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim