Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2023 Eğitim Vizyonu “Ülfet Ve Muhabbet Buluşmaları” Devam Ediyor

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » 2023 Eğitim Vizyonu “Ülfet Ve Muhabbet Buluşmaları” Devam Ediyor
2023 Eğitim Vizyonu “Ülfet Ve Muhabbet Buluşmaları” Devam Ediyor

İkinci dönemin başlamasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ’ın katılımları ile İkinci Dönem Öğretmenler Kurul Toplantıları Ülfet ve Muhabbet buluşmaları olumlu dönütler neticesinde aynı katılım ve heyecanla devam edecek.

Tüm okullarda 2 bin küsur öğretmenlerle birebir yapılacak olan Ülfet ve Muhabbet buluşmaları Arnavutköy’ün eğitimine verilen değerin bir göstergesi oldu. 72 Okulda yapılacak olan dönem başı öğretmenler kurul toplantısına istek ve ihtiyaçları yerinde ele alarak sıkıntıları beraber çözmek için İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ katılacak.

Geçen yıl ilk adımının atıldığı bu buluşmalar gelen olumlu dönütler neticesinde bu yılda aynı katılım ve heyecanla devam edecek. Başka ilçelerde Örneğine az rastlanan ve bu denli bütün okulları kapsayan tüm öğretmenlere ulaşan buluşmalar yapılamazken,  Arnavutköy’de iki yıldır istisnasız her okulda gerçekleşen buluşmalar bu yıl ülfet ve muhabbet temasıyla devam ediyor. 

Ziyaret Edilen Okullar İse Şöyle:

Ülfet ve Muhabbet Buluşmaları uhdesinde her okulun altın cümlesi ile buluşmalar bir çerçeveye adapte edildi. Yapılan ilk etap buluşmaları ve altın cümleler ise şöyle;  ‘Üretiyoruz gelişiyoruz ‘diyen Yeniköy Örfi Çetinkaya İlk/Ortaokulu öğretmenlerini şube müdürü Mustafa Koç ziyaret ederek eğitim vizyonu üzerine paylaşımda bulundu. Tematik gelişim ufuk turu ile devam ediyor.

Tematik gelişim okulumuzun muazzam değişim ve dönüşüm gelişimiyle devam ediyor

Amaç, duygu ve hedef birliğini sağlayarak muazzam değişim ve dönüşüm içindeyiz’ diyen öğretmenleri ile Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ve şube müdürü Mustafa Koç ziyaret ederek, öğretmenler kurulunda Vizyon Belgesine bağlı ufuk gösterici paylaşımda bulundular. Tematik gelişim okulumuzun muazzam değişim ve dönüşüm gelişimiyle devam ediyor.

“Tematik Gelişim Öğretmenlerimize Dokunarak Tüm Hızıyla Devam Ediyor”

‘Değişim ve dönüşümde kurumsal hikaye ve öncülüğü ile varız’ haykırışıyla Bolluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ve şube müdürüMustafa Koç ziyaret ederek, öğretmenler kuruluna katılarak Eğitim Vizyon Belgesine bağlı ufuk gösterici paylaşımda bulundular. Tematik gelişim öğretmenlerimize dokunarak tüm hızıyla devam ediyor.

‘Gelişimde öncülük bizim işimiz’ diyen öğretmenleriyle Anafartalar Ortaokulunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ziyaret ederek, öğretmenler kuruluna katılarak Vizyon Belgesi çerçevesinde ufuk gösterici paylaşımda bulundu. Tematik gelişim öğretmenler kurulunda devam ediyor.

‘Mesleki eğitim sanayinin dinamosudur’seslenişinde bulunan Hacı Şamil Şayir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğretmenlerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ülfet ziyaretinde bulunarak, 2023 Vizyon Belgesi yönünde ufuk gösterici paylaşımda bulundu. Tematik gelişim öğretmenler ülfet ziyaretiyle devam ediyor.

Tematik Gelişim Öğretmenler Ülfet Ziyaretiyle Devam Ediyor

‘Birlikte eğitimin hedeflerine yürüyoruz’ diyen öğretmenleriyle Hadımköy Toki Anadolu İmam Hatip Lisesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ziyaret ederek, vizyon belgesine bağlı ufuk gösterici paylaşımda bulundu. Tematik gelişim öğretmenler ülfet ziyaretiyle devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Sparfly Bilişim