Dolar : Alış : 7.2996 / Satış : 7.3128
Euro : Alış : 8.5850 / Satış : 8.6005
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ARNAVUTKÖY ÖĞRETMENLERİ KÜLLİYE’DE…

02 Haziran 2019
Ana Sayfa » Eğitim » ARNAVUTKÖY ÖĞRETMENLERİ KÜLLİYE’DE…
ARNAVUTKÖY ÖĞRETMENLERİ KÜLLİYE’DE…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eğitim çalışanlarına Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu’nda iftar yemeği verdi. Arnavutköy İlçesini temsilen aralarında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ’ın da bulunduğu 25 öğretmen de iftar davetine katıldı.

Beştepe Külliyede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eğitim Çalışanlarına yönelik vermiş olduğu iftar davetine Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ve beraberinde 25 öğretmen katılarak en üst düzeyde Arnavutköy İlçesini temsil ettiler.

Dağ; Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü En İyi Şekilde Temsil Ettik

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ve daha pek çok üst düzey yetkiliye etkin bir şekilde Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü tanıttık diyen Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ,  “Cumhurbaşkanımızın eğitim çalışanlarına vermiş olduğu iftar yemeğine katılmak bizi ziyadesiyle mutlu etti. İftar sonrası eğitim çalışanlarına yönelik verimli bir toplantı da gerçekleşti. 25 öğretmenimizle Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim