Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Eğitim Yöneticileri İle Buluştu

29 Ekim 2019
Ana Sayfa » Eğitim » Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Eğitim Yöneticileri İle Buluştu
Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Eğitim Yöneticileri İle Buluştu

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezinde Eğitim Yöneticileri ile Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Prof.Dr. Atıf Ala ile Ülfet ve Muhabbet buluşması gerçekleştirdi.

Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezinde gercekleşen “Ülfet ve Muhabbet Buluşmaları”na onur konuğu  olarak katılan Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Prof.Dr Atıf Ala eğitim yöneticileri okul müdürleri, müdür yardımcıları ve okul rehber öğretmenleri  ile buluştu.  Program  saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Ardından Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tanıtım videosu izlendi.

Ala, Okul Kültürünün Öneminine Vurgu Yaptı

Daha sonra Bakanlık Teftiş Kurulu Başkanı Prof.Dr. Atıf Ala yöneticilere memurlar ve kamu görevleri kanunları hakkında bilgilendirme yaptı.  Dr. Atıf  Ala,  Eğitim Yöneticilerine  okul kültürünün önemini öğretmenler arasındaki iletişimin sayginin bu kültürü oluşturduğunu ifade etti. Bu kültürün öğrencilere ve topluma örnek teşkil ettiğine değindi. Ayrıca eğitim yöneticilerine  tutanaklar, dilekçeler, disiplin, ceza-i işlemler, itiraz süreçleri hakkında eksik ya da yanlış bilinen konulara değinerek, acıklayı bir  bilgi verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim