Dolar : Alış : 7.2996 / Satış : 7.3128
Euro : Alış : 8.5850 / Satış : 8.6005
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Haşim Baltacı, Arnavutköy 2023 Projelerini Tanıttı

13 Mart 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Başkan Haşim Baltacı, Arnavutköy 2023 Projelerini Tanıttı
Başkan Haşim Baltacı, Arnavutköy 2023 Projelerini Tanıttı

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Ahmet Haşim Baltacı, Arnavutköy 2023 Vizyon Tanıtım Programında vatandaşlar ile bir araya geldi. Arnavutköy 2023” Vizyon tanıtım programı Nuri Pakdil  Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.


Büyük bir coşku ile gerçekleşen Arnavutköy 2023 Vizyon Tanıtım Programına Cumhur İttifakı Arnavutköy Belediye Başkanı Adayı Ahmet Haşim Baltacı, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Niyazi Paksoy, MYK üyesi Çığır Doğu Zorlu, MHP İl Başkan Yardımcısı  Ayhan Aras, Arnavutköy Milliyetçi Hareket Partisi  İlçe Başkanı Gökhan Uluç, AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, AK Parti İstanbul il Başkan Yardımcısı, Meclis üyeleri adayları ve çok sayıda halk katıldı.

Uluç;  Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar

Arnavutköy 2023 Vizyon Tanıtım Programının ilk açılış konuşmasını Arnavutköy MHP  İlçe Başkanı Gökhan Uluç yaptı.   Birlik beraberlik vurgusu yaparak Uluç, “Cumhur İttifakı Türk Siyasi Tarihinin en önemli mutabakat zeminlerinden biridir. Bu birliktelikte her iki partide üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. Bu birlikteliğe zarar veren ve ülke bekasına zarar verenlere karşı, “Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar” demeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Candaroğlu; Zaferi Hep Birlikte Kutlayacağız

Daha sonra AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Candaroğlu, “Tohumları 15 Temmuz’da atılan Cumhur İttifakının bizler destekçileriyiz. Her 2 liderin dik duruşuyla bu davayı buralara getiren genel başkanlarımızla birlikte yürüyeceğimize söz veriyoruz. 31 Mart aksamı bu birlik ve beraberlikle Cumhur İttifakını zafere taşınmış teşkilatlar olarak zaferi hep birlikte kutlayacağız” dedi.

Baltacı , Arnavutköy 2023’ü vatandaşlara tanıttı

Son olarak sahneye çıkan Arnavutköy Belediye Başkan Adayı Baltacı, vatandaşlara gelecek dönem projelerini anlattı. Projeleri Şehir planlaması projesi,  Balaban temalı köy projesi, Sokak hayvanları beslenme ve sahiplenme odağı, Karaburun su ürünleri eğitim merkezi, Karaburun kent ormanı, Durusu doğa parkı, Tema parklar – Arnavutköy çiftlik parkı, Spor eğlence ve macera parkı, Hadımköy devlet hastanesi, Madde bağımlılığı ve rehabilitasyon merkezi, Arnavutköy gençlik ve Spor külliyesi, Arnavutköy kadınlar plajı, Kadın emeği pazarı, Kentsel Dönüşüm, Kentsel Yeşil Alanlar, Eğitim, Sağlık ve Ulaşım ana başlıkları altında tanıtan Baltacı, doğduğu yere hizmet etmenin çok büyük bir zevk ve gönül işi olduğunun altını çizdi.


Ne Kadar Şükretsek Azdır

Doğduğu yere hizmet etmekten zevk aldığını söyleyen Baltacı, ‘Yıllardır neredeyse doğup büyüdüğüm, 50 yıldır ikamet ettiğim bu güzel ilçede, köy halinden bu haline gelinceye kadar hem çeşitli zamanlarda burada hizmet etmeyi hem de yaşamayı Cenabı Hak bana nasip etti. Birlikte bir dönem belde olmak üzere ama özellikle iki dönemdir genç bir ilçe olan Arnavutköy’de önemli işlere imza atmak, bana ve benimle birlikte olan meclis üyelerimize nasip oldu. Ne kadar şükretsek azdır’ dedi.

Doğduğum Yere Hizmet Etmek Başlı Başına Bir Zevktir

Geçmiş 10 yıllık hizmet süresince yapılan hizmetlerden bahseden Baltacı, ‘Bugün izlemiş olduğunuz on yıl kısa videosu hizmetlerimizin bir yüzü olarak sizlere göstermeye gayret ettik. Yeni dönemde inşallah önümüzdeki beş yıl içerisinde Arnavutköy 2023 adı altında ifade ettiğimiz projelerimizi sizlere takdim edeceğiz. Özellikle ilk beş yıllık dönemde yani 2009-2014 yılları arasında diye ifade edebileceğimiz dönemde daha ziyade altyapı yatırımları ile uğraştık. Çok şükür bu konuda belli bir noktaya geldik. Şu an altı yapı dediğimiz zaman ve yine alt yapı diyebileceğimiz cadde ve sokak düzenlemelerinde çok büyük bir mesafe kat ettik. Doğduğunuz yere hizmet etmek başlı başına bir zevk, bir gönül işidir” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim