Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cahit Altunay, En İyi Hizmet İçin Çaba Sarf Ettik

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Cahit Altunay, En İyi Hizmet İçin Çaba Sarf Ettik
Cahit Altunay, En İyi Hizmet İçin Çaba Sarf Ettik

Sultangazi Belediyesi Başkanı Cahit Altunay Şubat ayı meclis toplantısının ardından kısa bir açıklama yaptı. Altunay, “ Başkanlığım süreci boyunca hiçbir ayrım gözetmeksizin, eşit, saydam en iyi hizmeti halkımıza götürmek için çaba sarf ettik” dedi. 

Hep Dürüst Olmaya, Samimi Olmaya Gayret Ettik

 Başkan Cahit Altunay meclis gündem maddelerinin değerlendirilmesinin ardından oturumu yöneten Başkan Altunay, meclis üyelerine yönelik bir konuşma yaptı.  10 yıl önce göreve başladığında en büyük amacının Sultangazi’yi İstanbul’un sayılı cazibe merkezlerinden birisi haline getirmek olduğunu belirten Başkan Altunay,  “Hiçbir ayrım gözetmeksizin, eşit, saydam, en iyi hizmeti halkımıza götürmek için çaba sarf ettik. Artan nüfusa karşı hizmetsiz geçecek tek bir saate tahammülümüz olmadı. Hizmetsiz geçecek saatlerin ileriki yıllarda çok daha zor geçeceğini biliyorduk. Hep doğruların yanında olmaya gayret ettik. Hep dürüst olmaya, samimi olmaya gayret ettik. Burada elde edilen başarı hepimizindir, İstanbul’un 39 ilçesi arasında Sultangazi bence en uyumlu, en başarılı ilçe haline geldi. Bunda hepimizin büyük bir payı var” ifadelerini kullandı.

Ekip Arkadaşlarına Teşekkür Etti

 2019 yerel seçiminde aday olmadığına dikkat çeken Başkan Altunay, “Bundan sonraki süreçte de Sultangazi için üzerimize bir görev düştüğünde katkı sunmak için mücadele edeceğimi buradan belirtmek istiyorum. Bize verdiğiniz destekten, bu güzel uyumlu çalışma için hepinize minnettarım” dedi. Toplantı sonunda Meclis üyeleri ve Başkan Altunay toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim