Dolar : Alış : 6.9372 / Satış : 6.9497
Euro : Alış : 8.1481 / Satış : 8.1628
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP Arnavutköy’de Yeni İlçe Başkanı Özlem Kutbay Oldu

23 Ocak 2020
Ana Sayfa » Arnavutköy » CHP Arnavutköy’de Yeni İlçe Başkanı Özlem Kutbay Oldu
CHP Arnavutköy’de Yeni İlçe Başkanı Özlem Kutbay Oldu

CHP Arnavutköy İlçe Başkanlığının 5. Olağan Kongresi Arnavutköy Kültür Merkezinde gerçekleşti. 3 adayın yarıştığı kongrede yeni ilçe Başkanı Özlem Kutbay oldu.

Arnavutköy Kültür ve Sanat Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan kongreye siyasi parti temsilcileri, dernekler, vakıflar, işadamları ve partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. 190 delegenin oy verdiği sandıktan 92 oy Özlem Kutbay,  60 oy, Ruhi Tuncel, Sinan Karaca Öztürk ise 38 oy aldı.

Tuncel; Seçtiğiniz Delegenin Kusurunu Kendinizde Arayacaksınız

Seçim yapılmadan önce söz alan  Ruhi Tuncel, Özlem Kutbay ve Sinan Karaca Öztürk son konuşmalarını yaptılar. İlk konuşmacı Ruhi Tuncel, eski yönetime yöneltilen eleştirilere yanıt verdi. Tuncel, “İki yıl önce çıkmış olduğumuz yolculukta birçok arkadaşımız bizimle bu yolu tamamlayamadı. Birtakım sebeplerden dolayı şahsi çıkarlar, şahsi menfaatler olabilir. Ancak Cumhuriyet Halk Partisi’ni bu menfaatler nedeniyle hiç kimse ne sorgulayabilir, ne yargılayabilir ne de terk edebilir. Şahsi çıkar ve menfaatler için yol yürüyenler bir gün gelir yola çıktıları bu arkadaşı tekrar burada bırakırlar bunu unutmayalım. İki seçim atlattık bana kimse diyemez ki şu mahallede çalıştık, şu mahallede delege yaptık. Az önce arkadaşımızda buradaki boş delege koltukları için benim yönetimimi suçladı. Arkadaşlar o delegeleri ben seçmedim, onları sizler seçtiniz. O zaman seçtiğiniz delegenin kusurunu kendinizde arayacaksınız, bende değil. Ben karışırsam, ben delege yaparsam o zaman konuşma hakkı doğar ama şunu da unutmayın ki bu delege hiç kimsenin delegesi değil, bu delege Cumhuriyet Halk Partisinin delegesidir” ifadelerini kullandı.

Kutbay; Yeni Dönemde Daha Verimli Çalışma Yöntemleri Geliştireceğiz

Daha sonra konuşmak için söz alan Özlem Kutbay, “Arnavutköy’de bütün imkansızlıklara rağmen özveriyle çalışıp partimizin kazanmasına en büyük katkıyı yapan gençlerimizin ve kadınlarımızın yanı sıra örgütümüzün; cefakar, vefakar emekçilerine, alanda, sahada, sandık başlarında gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm parti emekçilerime en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün burada ilçe başkanı adayı olarak karşınıza çıkabilmenin gücünü sizlerden buluyorum. Cumhuriyet Halk Partisinin evladı olmanın gururunu yaşıyorum. Bugünün Arnavutköy için bizlere milat olması temennisi ile CHP’nin önümüzdeki dönemde iktidara taşıyacak kurulları oluşturmak ve bu kurulların verimli bir şekilde çalışmasını sağlayarak CHP’yi layık olduğu yere taşımak için mücadele etmeye söz vererek bir araya geldik. Bu yeni dönemde daha verimli çalışma yöntemleri geliştireceğiz. Çalışmalarımızda disiplin, şeffaflık ve sürdürülebilirlik anlayışı getireceğiz. Kısa, orta ve uzun vadede hedeflerimize disiplinli çalıma ortamları oluşturarak başaracağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim