Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Halk Eğitim Merkezi Yeni Yerine Taşındı

23 Ekim 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Halk Eğitim Merkezi Yeni Yerine Taşındı
Halk Eğitim Merkezi Yeni Yerine Taşındı

6 yıldan Ayazma İlköğretim Okulunun 4. Katında eğitim-öğretim ve üretim faaliyetlerini sürdüren Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Lisesine taşındı.

Halkın daha kolay ulaşabileceği bir merkez dününen Arnavutköy Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi’ni İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Lisesine taşınma kararı aldı. Artık bundan sonra Halk Eğitim Merkezi eğitim faaliyetlerine yeni yerinde hizmet verecek.

Faaliyetlerimiz 3508 Alanda Devam Edecektir

“Hayat Boyu Öğren Hayat Boyu Mutlu Ol .” sloganıyla yola cıkan  Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsa Afşin taşınma hakkında kısa bir bilgi verdi. Afşin,  “Arnavutköy Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Halk Eğitim Merkezi’nin halkın daha kolayca ulaşabileceği bir merkeze taşınması için çalışmalar başlatıldı. Bunun neticesinde İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Lisesine taşınmamız Kaymakamlık makamınca uygun görüldü. Bizde Anavutköy Halk Eğitimi Merkezi olarak 13 Ekim 2019 tarihinde İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Lisesine eğitim öğretim faaliyetlerimize başlamak üzere taşındık.

Bundan böyle yediden yetmiş yediye ilkesiyle hareket eden Halk Eğitimi Merkezi vatandaşlarımıza okuma-yazmadan , meslek kazandırmaya; sosyal- sanatsal -sportif etkinliklerden, aile eğitimlerine; Elif-Ba kursundan Tevcidli Kuran okumaya ; çöp toplama eğitiminden Bilgi teknolojileri eğitimine kadar hayatın her alanında her yaşa uygun eğitim öğretim faaliyetlerimiz 3508 alanda devam edecektir. Hedefimiz Arnavutköy de yaşayan herkesin Halk Eğitim faaliyetlerinden faydalanmasıdır” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim