Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlbeyi; Arnavutköy’de Siyaset Yapan Bir Parti Yok

13 Temmuz 2020
Ana Sayfa » Arnavutköy » İlbeyi; Arnavutköy’de Siyaset Yapan Bir Parti Yok
İlbeyi;  Arnavutköy’de Siyaset Yapan Bir Parti Yok

Yeniden Refah Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Abdurrezzak İlbeyi  Arnavutköy’ deki yerel basınla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İlbeyi, yerel ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Arnavutköy’de Kraldan Çok Kralcı Var

3 aydır devam eden pandemi sürecinde siyasetin dibe çekildiğini ifade eden Yeniden Refah Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Abdurrezzak İlbeyi şöyle devam etti. “Bu dönemde bizde sahada olamadık. Ama bundan sonraki süreçte kaldığımız yerden devam edeceğiz.  Arnavutköy’de siyaset yapan bir parti yok. Arnavutköy’de kraldan çok kralcı var. Bizim siyasetimizin ana unsuru, insanı asla ötekileştirme yoktur. Dininden ve mezhebinden dolayı ötekileşme olmayacak. İleriki dönemde Arnavutköy ilçesinde bütün siyasi parti başkanlarıyla bir araya gelip yerelde bir birliktelik olsun niyetindeyiz. Seçim zamanı yine herkes siyasetini yapsın”ifadelerini kullandı.

Z Kuşağı Bizim Kadrolarımızda

İlbeyi “Umut ve ışığın Yeniden Refah Partisinin olduğunu herkes görecek. Üye sayımız çok fazla ve genç arkadaşlardan oluşmaktadır.  Z kuşağı bizim kadrolarımızda. Biz 1.5 senedir bir siyasi partiyiz. Ve sürekli üzerine koyarak gidiyoruz, seçim olduğunda biz hazırız. Birçok siyasi partinin amacı ülkeye hizmettir. Bu bir kabiliyet ve beceri meselesidir. Biz milli görüş olarak ülkeyi hem maddi hem manevi kalkındırmaktır amacımız. Bu zamana kadar ülkeyi yönetenler dış borçlarla hizmet etmeye çalıştılar, borç almakla ülke kalkınmaz” dedi.

Herkes Zamanı Geldiğinde Gidecek

Biz milli görüş olarak hayra motor şer’e fren olacağız diyen İlçe Başkanı Abdurrezzak İlbeyi  “ İyiye iyi, kötüye kötü diyeceğiz. Ayasofya bizim için çok önemliydi; hamdolsun açıldı. Burada iktidara teşekkür ediyoruz. Biz iktidarın yan bahçesi değiliz. Onlara diyoruz ki  bırakın metal yorgunluğunu felan ….   Siz bitmişsiniz iktidarı bize bırakın diyoruz.  Biz hala Arnavutköy belediye başkanından randevu alamadım. Herkes bilecek orası benim babamın malı değil. Herkes zamanı geldiğinde gidecek” şeklinde konuştu.

Haber: Kadife Kırım Aygün

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Sparfly Bilişim