Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstanbul’un Yarını Arnavutköy Köstebek Yuvası Gibi!

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » İstanbul’un Yarını Arnavutköy Köstebek Yuvası Gibi!
İstanbul’un Yarını Arnavutköy Köstebek Yuvası Gibi!

İstanbul’un yarını dediğimiz Arnavutköy’ün ara sokakları köstebek yuvası haline geldi.  Anadolu Mahallesi Şeydanur sokağın tamamı çukurlarla dolu ve adeta köstebek yuvasına dönmüş durumda.

Sokakta Oluşan Çukurlar, Sürücülere Zor Anlar Yaşatıyor

Arnavutköy’ün en büyük mahallerinden biri olan Anadolu Mahallesi’nde bozulan yollarının bakım ve onarımının yapılmaması mahalle sakinlerini mağdur ediyor. Sokakta oluşan çukurlar, sürücülere zor anlar yaşatıyor.  Şeydanur sokaktan gecen araç sahipleri çukurlardan kaçmak için adeta zikzak çiziyor.  

Mahallede yeni yapılan evlere çekilen doğalgaz hatları çalışması ve kışın gelmesiyle birlikte yağıştan sonra adeta köstebek yuvasına dönen yolların yapılamaması halkın tepkisine neden oldu. Şeydanur Sokağın tamamında oluşan çukurlar Mahalle sakinlerinin isyanına sebep oldu. 5 – 6 aydır aynı durumda olan sokağın İlgilenenin olmadığını söyleyen mahalle sakinleri, belediyeden yardım bekliyor.

Sadece Araçlar Değil, Bizler Yayalarda Geçerken Zorlanıyoruz

Mahalle Sakinleri, Köstebek yuvasına dönen sokağımızın ve bozulan yolların biran önce yapılmasını istiyoruz. Mahalleden gecen sürücüler çukurlara girmemek için adeta direksiyonda cambazlık yapıyor. Sadece araçlar değil, bizler yayalarda geçerken zorlanıyoruz. 5 – 6 aydır sokağın tamamı belirli aralıklarda çukurlarla dolu. Yolların bir an önce yapılıp uygun hale getirilmesi konusunda belediyeden yardım bekliyoruz” dediler.

Haber: kadife Kırım Aygün

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Sparfly Bilişim