Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meclis Toplantısına Yeni Spor Salonundaki Fiyat Tarifesi Damga Vurdu

03 Mayıs 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Meclis Toplantısına Yeni Spor Salonundaki Fiyat Tarifesi Damga Vurdu
Meclis Toplantısına Yeni Spor Salonundaki Fiyat Tarifesi Damga Vurdu

Arnavutköy Belediye’si Nisan ayı Meclis toplantısı 2. oturumu Turgut Baran Başkanlığında gerçekleşti. Meclis toplantısına Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerine ödenecek huzur hakkı ücretleri ile Arnavutköy Belediyesi’nin yeni spor salonundaki fiyat tarifeleri damga vurdu.

13 gündem maddesinin olduğu Belediye Meclis toplantıda ilk olarak Arnavutköy Belediyesi’nin 2018 yılı faaliyet raporu görüşüldü. Faaliyet raporu hakkında bilgi veren Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, öngörülen bütçenin ve yatırımların gerçekleşme oranlarının yüzde 85 oranında gerçekleştiğini söyledi. Alt yapı ve üst yapıda yapılan yatırımlara değinen Baltacı, yatırımların yeni dönemde de devam edeceğini söyledi.

Örs: Huzur Hakkını Eğitim Kurumuna Bağışlayalım

Daha sonra yeni dönemde Arnavutköy Belediye Meclisi toplantısına Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerine ödenecek huzur hakkı ücretleri ile Arnavutköy Belediyesi’nin yeni spor salonundaki çok yüksek fiyat tarifeleri damga vurdu. İyi Partili meclis üyesi Ayhan Örs’ün, “Meclis üyelerine ödenecek huzur hakkı ücretlerinin denetimimizde olan herhangi bir eğitim kurumuna bağışlanmasını talep ediyoruz” dedi.
Ayhan Örs, “Elimizdeki dosyalarda günün şartlarında başkan ve yardımcılarının net ne kadar olacağına dair bilgimiz yok. Bu konuda daha detaylı bilgilendirilmek istiyoruz. Ayrıca meclis üyelerine ödenecek olan huzur hakkı ücretlerini de bizler parti grubu olarak teklif ediyoruz; bu ücretler bir eğitim kurumuna yada imkanı olmayan öğrencilere destek olacak bir fona bağışlanmasını istiyoruz” dedi.

Altunkalem: Sanki Yüksek Fiyat Koyularak Herkes Gelmesin Gibi Düşünülmüş
Arnavutköy Belediyesi’nin yeni yönetim binasında bulunan kapalı spor salonu, fittnes, hamam, havuz için plan ve bütçe komisyonu tarafından belirlenen ücret tarifeleri ise meclis toplantısına damga vurdu. Yeni spor kompleksindeki fiyatlara tepki gösteren İyi Partili meclis üyesi Av. Hikmet Altunkalem, “Bu fiyatlar hakikaten emsal teşkil eden salonlardan çok çok yüksek. Sanki bu denli yüksek fiyat koyularak herkes gelmesin gibi düşünülmüş. Madem Arnavutköy halkına hizmet edecek bir tesis yapılmış, o halde fiyatlar daha da aşağı çekilerek herkesin gelebileceği makul bir rakam belirlenmelidir” dedi.
Yeni spor kompleksinde belirlenen fiyatlar muhalefetin red oyuna karşın oy çokluğu ile kabul edildi.

İşte belirlenen fiyatlar;
YENİ SPOR KOMPLEKSİ 3 AYLIK PAKET
16 yaş ve üzeri (fitness, yüzme, sauna, buhar odası, hamam)  900 TL

YENİ SPOR KOMPKLEKSİ 6 AYLIK PAKET
16 yaş ve üzeri (fitness, yüzme, sauna, buhar odası, hamam)  1.500 TL

YENİ SPOR KOMPKLEKSİ 12 AYLIK PAKET
16 yaş ve üzeri (fitness, yüzme, sauna, buhar odası, hamam)  2.750 TL

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim