Dolar : Alış : 6.9372 / Satış : 6.9497
Euro : Alış : 8.1481 / Satış : 8.1628
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 719 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mehmet Çelebi; Muhtarlık Ek İşimiz Değil, Tek İşimiz Olacak

16 Şubat 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Mehmet Çelebi; Muhtarlık Ek İşimiz Değil, Tek İşimiz Olacak
Mehmet Çelebi; Muhtarlık Ek İşimiz Değil, Tek İşimiz Olacak

32 yıldır Arnavutköy’de ikamet eden ve uzun yıllardır esnaflık yapan Mehmet Çelebi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

32 yıldır Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet ettiğini ifade eden Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Çelebi, “Mahallemizin temel ihtiyacı olan vaat edilipte yapılmayan sorunları çözmek için adayım” dedi. Muhtar Adayı Mehmet Çelebi şöyle devam etti. “1997-2015 yılları arasında mahallemizde esnaflık yaptım.  2015 yılından bugüne mahallemizin birçok sorununu öncülük yaparak ve kurumlarımızın desteğiyle çözdük.  Mahallemizdeki parkın tadilatını ve anlaşılması zor bir sokak ismini değiştirdik. Birçok muhtarlarımız muhtarlık görevi dışında başka işler yapıyor. Ben muhtar olunca ek işim değil, tek işim olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

Tek Amacım, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Sakinlerine Hak Ettiği Şekilde Hizmet Etmektir

Çevresine önem veren iyi bir vizyona sahip genç muhtar adayı Mehmet Çelebi sözlerine şöyle devam etti. “Muhtarlık devletin bir kurumudur ve vatandaşla devletin arasında bir köprüdür. Muhtar adayı olmamdaki en büyük etken ise çevremden gelen yoğun taleptir. Bize görev verilmesi halinde tek amacım, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine hak ettiği şekilde hizmet etmektir. Çıktığım bu yolda güzide mahalle sakinlerimizin her birine hakkaniyetle davranıp, herkese aynı derecede yakın olacağım. Dört duvar arasında saklanıp ulaşılmaz muhtarlık anlayışından ziyade 24 saat hangi sebeple olursa olsun yanınızda olan bir muhtarlık prensibiyle hareket edeceğim” dedi.

Mehmet Çelebi Kimdir?

1982 tarihinde Samsun Havza’da doğdu. İlkokulu Taşoluk ve Ortaokulu ise Çardaktepe Ahmet Yesevi Okulunda tamamladı. 32 yıldır Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde yaşıyor. 18 yıldır esnaf olan Mehmet Çelebi evli ve 1 çocuk babasıdır. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim