Dolar : Alış : 7.3147 / Satış : 7.3278
Euro : Alış : 8.6564 / Satış : 8.6720
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öğrenci Liderleri Şehrimizin Öncüleri İle Buluşuyor

11 Mart 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Öğrenci Liderleri Şehrimizin Öncüleri İle Buluşuyor
Öğrenci Liderleri Şehrimizin Öncüleri İle Buluşuyor

Mezunlara yönelik Ülfet ve Muhabbet buluşmaları çerçevesinde,  Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Öğrenci Liderleri Şehrimizin öncüleri ile buluşuyor’ konsepti içersinde 12.sınıflara yönelik öğrencilere ufuk açıcı ve özgüven kazandırıcı programlar devam ediyor.

‘Öğrenci Liderleri Şehrimizin öncüleri ile buluşuyor’ konsepti çerçevesinde,Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı Prof. Necmettin Erbakan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrenciler ile buluştu. Öğrenciler acısından olumlu bir ziyaret ve söyleşi gerçekleşti.

Öğrencilerin çok yönlü yetişmeleri için her şey seferber ediliyor

Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Aygenli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi, Arnavutköy Anadolu Lisesi ve Taşoluk Anadolu Lisesi öğretmenlerini ziyaret ederek mezun olacak öğrencilerle söyleşide bulundular.

Öğretmenlerin öğrencilerin çok yönlü yetişmesinde ve gelişiminde çok hayati bir işlevlerinin olduğunu vurgulayan Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Dağ, “Öğrencilerin kendilerinin bu ülke için çok kıymetli olduklarını, onlara her açıdan inandığımızı ve güvendiğimizi devlet olarak onların çok yönlü yetişmeleri için her şeyin seferber edildiğini, onların da bunların farkında olarak hareket etmeleri gerektiğini” belirtti.

Öğrencilerin kendilerine güvenmelerini, umut dolu olmalarını belirten Dağ, Arnavutköy’ün bir değeri olarak imkan içinde yetiştiklerini, kendileri için ne yapılsa yine az olduğunu dile getirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim