Dolar : Alış : 7.2996 / Satış : 7.3128
Euro : Alış : 8.5850 / Satış : 8.6005
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul31°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 723 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şen; Kişilerle Değil, Hizmetle Yarışacağım

11 Mart 2019
Ana Sayfa » Arnavutköy » Şen; Kişilerle Değil, Hizmetle Yarışacağım
Şen; Kişilerle Değil, Hizmetle Yarışacağım

Çilingir Mahallesinin en genç ve dinamik Üniversite mezunu bir Muhtar Adayı olan Taner Şen, Çilingir Mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. 

Çilingir’e Değer Katmak İçin Aday Oldum

Çevresine önem veren ve iyi bir vizyona sahip olan genç muhtar adayı Taner Şen, “Doğma büyüme Çilingirliyim. Mahallemizin çağdaş modern ve temiz örnek bir mahalle olarak görmek her mahalle sakinimizin idealidir. Bizde bu idealleri gerçekleştirmek için yola cıktık.  Kişilerle değil, hizmette yarışacağım ve sadece hizmet değil Çilingir’edeğer katmak için aday oldum” dedi.

Kışın Çamur, Yazında Doz İçinde Kalıyoruz

Çilingir Mahalle Muhtar Adayı Taner Şen, adaylığıyla ilgili açıklamalarına şöyle devam etti. “Uzun yıllardı özel bir şirkette Muhasebeci olarak çalışıyorum ve aynı zamanda Çilingir Mahallesinde esnaflıkta yapıyorum. Doğup büyüme Çilingirli olduğum için mahallemin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bizim halen ara sokaklarımız toprak yol asfaltlanmamış kışın çamur, yazında doz içinde kalıyoruz. İnşallah muhtar olduğumda ilk işim öncülük yapıp bu yoların asfaltlanmasını sağlayacağım.  Mahallemiz çok güzel bir köy olmasına rağmen cevre düzenlemesi yok ve bakımsız sokaklarımız. Cevre düzenlemesi konusunda da eksikliklerimizin giderilmesi noktasında çalışacağım. İnanmak başarmanın yarısıdır, biz inanıyoruz ve başaracağız.  Kısacası hizmette yarışmak için aday oldum” ifadelerini kullandı.

Üzerimize Aldığımız Vazifeleri ve Tüm Sorumlulukları Başaracağız

Mahallenin daha iyi bir yaşam kalitesine ulaşmasına katkıda bulunmak için aday olduğunu ifade eden MuhtarAdayı Taner Şen,“Bir muhtarın görevi istek, öneri ve şikayetleri doğru kuruma ulaştırmak ve takibini yapmaktır. Muhtarlık devletin bir kurumudur ve vatandaşla devletin arasında bir köprüdür. Üzerimize aldığımız vazifeleri ve tüm sorumlulukları layığı ile yerine getirmeyi, ben ve ekibimle başaracağımıza inanıyorum.   Değerli Çilingir mahalle sakinlerinin ve dostlarımın desteğini bekliyor ve oylarını istiyorum” dedi.

Taner Şen Kimdir?

1987 yılında Çilingir’de dünyaya geldi. Doğduğu günden beri Çilingir’de ikamet ediyor. Trakya Üniversite’si muhasebe bölüm mezunu. 2007 yılından beri çeşitli şirketlerde muhasebeci olarak çalıştı. Aynı zamanda Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapıyor. Ve halen özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışmaya devam eden Taner Şen evli ve 2 çocuk babasıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sparfly Bilişim